Degustační sada-Veltlínské zelené 7 ks

6. 4. 2022 Od admin 0

Degustační sada-veltlínské zelené 7 ks

Degustační sada-Veltlínské zelené 7 Ks, udělejte si s rodinou či přáteli hezký degustační večer s ochutnávkou lahodných vín našich vinařů. Poskládali jsme pro Vás degustační sadu vín od našich vinařů pro příjemnou a komplexní ochutnávku vzorků s rodinou či přáteli na Veltlínské zelené.

Sleva bude probíhat od 7.4.2022 do 17.4.1972- Sleva 13%

 

Degustační sada-Veltlínské zelené 7 ks-vína

Degustační sada-Veltlínské zelené 7 ks se skládá:

Degustační sada-Veltlínské zelené 7ks, poskládali jsme pro Vás degustační sadu 7 ks vín od našich vinařů pro příjemnou a komplexní ochutnávku vzorků s rodinou či přáteli na Veltlínské zelené.

Veltlínské zelené 2021 bílé suché od Vinařství Laurent Šatov.

Cukernatost při sběru odpovídá pozdnímu sběru. Vinařská obec Havraníky, vinařská trať Pod Lesem. Moravské zemské víno – barva jiskrně zlatá, ve vůni dominuje pepřový charakter typický pro znojemskou podoblast. V chuti elegantní medovost s pepřovou pikantností v závěru.

Veltlínské zelené 2020 bílé suché víno od Vinařství Soška s jiskrně zlatou barvou, ve vůni dominuje lipový květ, v chuti elegantní mandlovo-ovocný nádech.

Veltlínské zelené 2021 bílé suché víno. Typický veltlín ze Šatova s vysokou viskozitou a bledě žlutou barvou se zlatými odlesky. Aromatika je výrazně kořenitá s tóny bílého pepře a žlutých vyzrálých jablek se skořicí. Chuť je plná, harmonická a příjemně nasládlá díky jemné batonáži a nazrávání v akátovém sudu. V dochuti tóny pražených mandlí a dlouhý minerální závěr.

Veltlínské zelené 2020-bílé suché víno. Veltlínské zelené 2020-bílé suché, typicky odrůdové, spíše kořeněnější, spíše pepřového charakteru, s výrazně kořeněnou dochutí. Objem láhve ,75l.

Veltlínské zelené 2020 bílé suché víno. Alkohol: 10,5 %, Cukernatost: 18,0 NM, Obsah cukru: polosladké, Barva vína: Bílá, Země původu: Česká Republika, Vinařská podoblast Znojmo, Moravské zemské víno, Objem: 0,75l.

Veltlínské zelené 2020 bílé polosuché víno. Alkohol: 11,4 %, Zbytkový cukr: 10,0 g/l, Zbytkové kyseliny 7,1 g/l, Obsah cukru: Polosuché, Barva vína: Bílé, Země původu: Česká Republika, Vinařská oblast Morava, Vinařská podoblast Znojmo, Moravské zemské víno, Objem 0,75 l.

Veltlínské Zelené 2020 bílé suché víno. Veltlínské zelené 2020 bílé suché víno. – Jiskrná barva se zelenkavými odlesky. Na nose zaujme úžasně svěží projev zeleného jablka nebo limetky. V chuti nadchne svou šťavnatostí zralého grepu, v dochuti se nám tento veltlín připomene elegantní hořčinkou.

Degustační sada-Veltlínské zelené 7 ks

!!Neváhejte objednat a dobré víno ochutnat!!

Degustační sada-Veltlínské zelené 7 ks