Vína vinařství Laurent Šatov

Vína Vinařství Laurent Šatov

10. 3. 2022 Od admin 0

Vína vinařství Laurent Šatov

Představujeme nově na lahvované vína vinařství Laurent Šatov na webových stránkách a internetového obchodu Vinotéka Třebíč.

Nabídka vína vinařství Laurent Šatov.

-Hibernal 2021-Bílé,polosuché

-Sylvánské zelené 2021bílé, polosuché

-Ryzlink Rýnský 2021-Bílé,suché

-Ryzlink Vlašský 2021-Bílé,polosuché

-Sauvignon 2021-Bílé, suché

-Sauvignon Gris 2021Bílé, polosladké

-Rulandské šedé 2021-Bílé,Polosladké

-Rulandské bílé 2020-Bílé, polosladké

-Cabernet Sauvignon rosé 2021-Růžové,polosladké

-Tramín červený-Bílé, polosuché

-Chardonnay 2021-Bílé,polosladké

-Pálava 2021-Bílé, sladké

-Kerner 2021-Bílé,polosladké

-Cabernet Sauvignon rosé 2021- Růžové, polosladké

 
🥂
Na celou nabídku vín od vinařství Laurent Šatov se můžete podívat na uvedeném odkazu zde: https://vinotekatrebic.cz/eshop/vino-laurent/
 
‼ NEVÁHEJTE OBJEDNAT A DOBRÉ VÍNO OCHUTNAT 
Hezký den všem!!!

Vína vinařství Laurent Šatov-O vinařství

Rádi bychom Vám představili naše rodinné vinařství založené v roce 2012. Výrobou vína jsme se zabývali již mnoho let předtím, ale byl to pro nás především koníček. Objem vyráběného vína však každoročně stoupal, společně s kvalitou. Vína vyrábíme metodou řízeného kvašení. Tato vína se potom vyznačují čistou chutí a vůní s jemnějším a výraznějším odrůdovým charakterem. Již po pár letech jsme získali hezká ocenění vítězů v odrůdě nebo zlaté medaile na vinařských výstavách. Snažíme se tedy tento trend zachovat.

Výroba vína začala, jak už to tak bývá, v relativně malém množství, které stačilo pro naše ubytované hosty v penzionu. Objem vyráběného vína však každoročně stoupal, společně s kvalitou. Vína vyrábíme metodou řízeného kvašení, což je technologický postup výroby aromatických a v chuti harmonických vín. Tato vína se potom vyznačují čistou chutí a vůní s jemnějším a výraznějším odrůdovým charakterem. Již po pár letech jsme získali hezká ocenění vítězů v odrůdě nebo každoročně zlaté medaile na místních výstavách. Snažíme se tedy tento trend zachovat. Naši hosté si mohou vychutnat vína a užít si atmosféru rodinného nekomerčního vinařství.

V roce 2018 jsme začali kopat nový sklep. Tím, že jsme si pozvali psychotronika s virgulí, který nám prozradil, že se nám na pozemku skrývá starý kamenný sklep o kterém nikdo 4 generace nevěděl, rozhodli jsme se ho najít a propojit ho se starým sklepem. Po dlouhé a náročné práci Vám nyní můžeme nabídnout degustaci ve sklepě, který jsme dokončili na jaře 2019. Tento sklep má kapacitu až 40 osob, je přístupný z parkoviště v našem uzavřeném areálu a je ideální pro degustaci vín i pro vetší skupiny s živou hudbou (cimbálka, harmonikář, …).

Partnerské weby

Website market

Tvorba, správa webových stránek a sociálních sítí.

Taxi Třebíč

Taxi Dobeš - Kvalitní služby za rozumné ceny.

Autodíly Škoda

Náhradní autodíly na ( nejen ) vozidla Škoda.

Rhodéský ridgeback

Rhodéský ridgeback - Naši psy Berry a Saphire.