Víno Frlausovi-sleva 15%

Víno Frlausovi-Sleva 15%

20. 3. 2022 Od admin 0

Víno Frlausovi-Sleva 15%

Týdenní slevová akce víno Frlausovi-sleva 15% na celou nabídku vín. Kvalitní vína za velmi výhodné ceny. Využijte slev a ušetříte za lahodné, kvalitní lahvová vína.

Akce Víno Frlausovi-Sleva 15% platí od 19.3.2022 do 27.3.2022.

Dále představujeme nově na lahvovaná vína:
  • Veltlínské zelené 2021 bílé, suché.
  • Pinot Gris 2021bílé, suché.
  • Pálava 2021 bílé, polosladké.
  • Sauvignon Blanc 2021 bílé, suché.
  • Saint Laurent 2018 červené, suché.
  • Červené Skalky 2021 červené, suché.
  • Bílé Skalky 2021 bílé, polosuché.

Neváhejte objednat a dobré víno ochitnat!

Víno Frlausovi-Sleva 15%

rodinné vinařství najdete ve Sklepní ulici v obci Šatov.

Vína vyrábíme ve sklepě metodou spontánního kvašení, díky kterému se poté vyznačují plnou chutí s dlouhým minerálním projevem a výraznějším odrůdovým charakterem. Ve sklepě máme také dubové sudy nebo sudy typu barrique, ve kterých necháváme zrát veškerou produkci červených vín, a to minimálně rok, ale i některá bílá vína jako například Chardonnay, Ryzlink rýnský nebo Veltlínské zelené.

Hlavní myšlenka vinařství je naturalita a respekt k surovině s důrazem na terroir. Naší předností je surovina z vlastních vinic, které máme na viničních tratích U Bunkru a Skalky – ideální poloha pro Ryzlinky rýnské a Veltlíny, kterým zdejší vápenité spraše dodávají kořenitost, až pepřnatost s minerální dochutí. Trať je situována na jih a ze severu ji kryje skalka, díky které tato trať dostala své jméno.

Vína jsou rozdělena podle způsobu zpracování do těchto řad: 

ŘADA BASIC

Lahve, které jsou ideálním společníkem k běžnému popíjení. Vína z této řady se díky nízkému obsahu alkoholu vyznačují svěžestí a lehkostí. Široká škála chutí a vůní skvěle doplní každý okamžik s přáteli či rodinou.

ŘADA SILVER 

Řada vín, která je odrazem terroir Znojemska. Důraz je kladen především na odrůdovost a přímočarý charakter jednotlivých vín, kde většina kvasí spontánně tj. bez přídavku nové kultury kvasinek.

ŘADA GOLD

Vína z řady Gold leží minimálně 10 měsíců na kvasničních kalech v dubových či akátových sudech a jsou vyrobena z těch nejlepších hroznů vysoké jakosti. Vyznačují se vysokou mineralitou a mohutností. Lahvována jsou s minimálním nebo žádným přídavkem SO2.

Partnerské weby-Víno Frlausovi-Sleva 15%

Website market

Tvorba, správa webových stránek a sociálních sítí.

Taxi Třebíč

Taxi Dobeš - Kvalitní služby za rozumné ceny.

Autodíly Škoda

Náhradní autodíly na ( nejen ) vozidla Škoda.

Rhodéský ridgeback

Tvorba, správa webových stránek a sociálních sítí.