Domácí vinařství Šatov

V domácím vinařství Šatov hospodaří Pavel Rejta. Vinaří ve vinicích na Viničních tratích, Skalky a U Bunkru. Nachází se zde bílé i červené odrůdy hroznů.

Domácí vinařství Šatov - Vína

Z bílých odrůd to jsou Ryzlink Vlašský, Veltlínské Zelené,Ryzlink Rýnský, Rulandské Bílé a Šedé, Chardonnay, Sauvignon, Tramín Červený, Müller-Thurgau, Pálava, Sylvánské Zelené, Irsay Oliver a další. Z červených odrůd to jsou Cabernet Sauvignon, Moravia, Svatovavřinecké a Donfelder. K obdělávání vinic používá širokou škálu agrotechniky, která mu umožňuje naprostou soběstačnost a ulehčení práce. Vína jsou zpracovávaná kombinací tradičních a moderních technologií. V roce 2013 jsme také poprvé použili na svou produkci elegantní šroubové uzávěry a nové etikety, které nesou název a logo „Domácí vinařství“, které upozorňuje zákazníky na originalitu malých partií.

Domácí vinařství Šatov - Sklep

Součásti vinného sklepa je i lisovna, která je po úpravě přizpůsobena k degustacím vín menších skupin milovníků vína. Příjemné prostředí se starým lisem a vestavěným krbem zpestřuje požitek z degustace a posezení. Do vinařského dvora je vchod ze sklepní uličky, hned naproti se nachází nově přikoupený archivní sklep.Vína jsou k dispozici pouze ve sklepě ve formě láhvových. Vína jsou velmi dobře hodnocena na místních výstavách, ze kterých si často odnášejí nejvyšší hodnocení.

Partnerské weby

Website market

Tvorba, správa webových stránek a sociálních sítí.

Taxi Třebíč

Taxi Dobeš - Kvalitní služby za rozumné ceny.

Autodíly Škoda

Náhradní autodíly na ( nejen ) vozidla Škoda.

Rhodéský ridgeback

Rhodéský ridgeback - Naši psy Berry a Saphire.