Vinný sklep U dvou zvířat

Vinný sklep U dvou zvířat, je rodinná firma, u které se „hobby“ vinaření pomalu stává obživou. Vinný sklep U dvou zvířat je zaměřen na výrobu a prodej především bílých a růžových vín, ale děláme i vína červená a perlivá. Produkujeme především vína odrůdového charakteru s důrazem na rozmanitost. Vyrábíme odrůdy v malých šaržích, tak, abychom na to sami stačili a mohli se vínům naplno věnovat. Tím zaručujeme výbornou vůni a chuť. Snažíme se o maximální respekt k přírodnímu materiálu, proto vyrábíme i sladší vína, pokud je na to surovina. Maximálně respektujeme harmonii a vyváženost aromatiky, cukrů a kyselin, kterou nám příroda nadělila.

Roku 2019 jsme obdrželi jako firma NÁRODNÍ CENU SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK JIHOMORAVSKÉHO KRAJE.  Velice si tohoto ocenění vážíme a děkujeme všem našim příznivcům i těm co nás nominovali. 

Od roku 2017 jsme se stali KULTURNÍM A VZDĚLÁVACÍM CENTREM V OBLASTI VINAŘSTVÍ, což znamená, že rozšiřujeme koncept naší činnosti a poskytujeme hostům více služeb.

Vinný sklep U dvou zvířat

Vinný sklep U dvou zvířat - sklep

Sklep se nachází ve Sklepní ulici v obci Šatov, cca 6 km jižně od okresního města Znojma. Na hranici s Rakouskem. Jedná se o propojení dvou sklepů o celkové délce cca 130 metrů klenutých chodeb o průměrné šířce a výšce 2,5 metru. Cihlová podlaha. Původ sklepních objektů v Šatově se datuje do období před I. Světovou válkou.  Náši polohu sklepa vám pomohou nalézt mapy.cz, google maps nebo ukazatele u kládového lisu na hlavní cestě v Šatově.

V obci se dále nachází unikátní Malovaný sklep. Zrekonstruovaný těžký pevnostní objekt Zahrada ze 30. let 20. století, vybavený replikami původní výzbroje a výstroje. Oba objekty je možné navštívit.

Vinný sklep U dvou zvířat - okolí

Dále je možno zavítat do Znojma, sídla obývaného již v pravěku a r. 1226 povýšeného na Královské město. Neméně zajímavou záležitostí je i výlet do Národního parku Podyjí, kde se mezi obcemi Hnanice a Podmolí nachází Šobes – nejstarší a nejznámější vinice na znojemsku. V dojezdové vzdálenosti na výlet se nachází rovněž národní technická památka – Vodní mlýn ve Slupi. Za zmínku stojí rovněž blízkost Vídně (cca 70km), která rovněž stojí za návštěvu. 

Partnerské weby

Website market

.Tvorba, správa webových stránek a sociálních sítí.

Taxi Třebíč

Taxi Dobeš - Kvalitní služby za rozumné ceny.

Autodíly Škoda

Náhradní autodíly na ( nejen ) vozidla Škoda.

Rhodéský ridgeback

Rhodéský ridgeback - Naši psy Berry a Saphire.