Jak objednat a doprava

Jak objednat a doprava

 Jak objednat a doprava – Všechna vína můžete objednat telefonicky, E-mailem nebo přímo v našem E-shopu.

Platební podmínky

  • Bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 2202021263/2010. Uvádějte číslo objednávky jako variabilní symbol. Zboží je expedováno po připsání platby na bankovní účet.
  • Bezhotovostně prostřednictvím platební brány GOPAY
  • Na dobírku-Zaběhnutý způsob, kdy platíte přepravci při převzetí balíčku. Balíček odesíláme ihned po přijetí objednávky, přičemž Vás následně informuje přímo přepravce o době dodání na Vámi uvedenou adresu či vyzvednutí na jeho pobočce.

Přijímáme platební karty a provedení plateb:

Jak objednat a doprava
Jak objednat a doprava

Můžete Také platit výběrem přímo Vaší banky:

Veškeré možnosti plateb k výběru v platební bráně.

Jak objednat a doprava

Doprava

jak objednat a doprava

Upředňostňujeme kurýrní službu Toptrans. Toptransem lze přepravovat různé velikosti zásilky od balíků po paletové zásilky – na jednu adresu, po celé České republice až k vám domů na Vámi určenou adresu při objednávce.

Zásilky jsou přebírány na základě objednávek přímo na místě u našich vinařů.

Tímto také zajistíme, že Vaše objednávka bude doručena na vámi uvedenou adresu do 2 – 3 pracovních dní po celé České republice. Dle uskutečnění a provedení platby za vaši objednávku. Možnost platby objednávky dobírkou.

Pro Třebíč, případně okolí 1 – 2 pracovní dny po provedení platby za objednávku. Po telefonické domluvě i možnost, že dovezeme osobně pro Třebíč a okolí pro urychlení objednávky a zásilky.

Doprava – Messenger

MESSENGER je kurýrní služba, která nabízí přepravu zásilek po celé České republice.

Do pár kartonů vína vychází přeprava Messengerem lépe, při větším množství doporučujeme Dopravu Toptrans (více v kalkulačce ceny dopravy při objednávce v pokladně). Možnost platby objednávky na dobírkou.

Doručení přepravní službou Messenger 2-4 dny.