Steel Darts Cup Lukov

Steel Darts Cup Lukov

21. 4. 2023 Od admin 0

Steel Darts Cup Lukov

Steel Darts Cup Lukov, jaro 2023. 2. ročník turnaje v šipkách konaného v TJ Lukov, 8.4.2023.

Rad bych tímto poděkoval hlavnímu pořadateli Jiřímu Svobodovi z Lukova a jeho teamu za možnost účastnit se turnaje v šipkách s využitím vinného koutku k ochutnávce vín šatovských vinařů!

Mimo vinného koutku s ochutnávkou vín byl koutek s virtuální realitou, kde se vyblbli nejen děti, ale i dospělí! 😀 😀 😀 ( musím říct, že to byla sranda!). Ať už virtuálními šipkami, horskou dráhou atd…

Nutně musím vyzdvihnout organizaci Jiřího Svobody a jeho teamu! Při účasti 30 hráčů na turnaji. Celého průběhu dne od začátku dění, průběhu turnaje, až do pozdějších večerních hodin po vyhlášení vítěze!!!

Děkuji také k možnosti použití fotografií z události Steel Darts Cup Lukov 2023 a budu se určitě těšit na další společnou akci s využitím ochutnávky vín šatovských vinařů.

Za mě super strávený den s účastí turnaje v šipkách a koutkem s ochutnávkou vín a super lidmi!!!!!!!!

A ti co ochutnali vína šatovských vinařů jsem rád, že chutnala a děkuji za chválu vín!!!!

Hezký den všem a (na) zdraví

Vinotéka Třebíč

Vinotéka Třebíč-Jsme internetový obchod Vinotéka Třebíč s kvalitním lahvovým vínem. Od počátku se zaměřujeme na prodej lahvového vína znojemských vinařů a již od počátku se specializujeme na prodej vín znojemské podoblasti z vinařské vesnice Šatov z produkce malých vinařství. Našim hlavním cílem je uspokojit přání našich zákazníků. Snažíme se o co nejvyšší kvalitu služeb a vyvážeností poměru kvality a ceny pro naše zákazníky a neustálou aktualizací nabídky nových vín, které dodávají naši vinaři.